Lenktynės

Iš Neworld help.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Šiame žaidime be kariavimo vyks ir kosminės lenktynės. Kiekviena imperija stengsis užimti kuo geresnę vietą kosminėse lenktynėse. Taip pat laimėtojai laimės puikių prizų, pradedant pinigais ir baigiant planetomis.

Turinys

Garažas

Tai vieta, kurioje bus ruošiami lenktynininkai bei jų erdvėlaiviai. Norint pradėti savo lenktynių karjerą būtina jį nusipirkti už 100 100.

Vairuotojai

Žmonės, kurie vairuos jūsų erdvėlaivius. Kiekviena imperija galės susikurti tik 3 lenktynininkus. Kuriant lenktynininką reikia sugalvoti jam vardą. Sukūrimas kainuoja 100 000. Po sukūrimo jūsų lenktynininkas turės tam tikrus talentus. Vėliau galėsite treniruoti jo įgūdžius, tai manevringumas ir greitis.

Vairuotojo Talentai

Atsitiktiniai talentai parenkami kuriant vairuotoją. Skaičius gali svyruoti nuo -10 iki 20. Talentai kiekvienam vairuotojui suteikia unikalumo, kadangi ne kiekvienas bus tos manevringas ar greitas kaip kiti lenktynininkai.

Įgūdis: Greitis

Jis lems kokiu greičiu važiuos jūsų vairuotojas. Taip pat jo įsibėgėjimo greitį. Labai svarbus rodiklis lygesnėse trasose, drage, bei tiesiose atkarpose.

Įgūdis: Manevringumas

Jis lems kaip sėkmingai aplenks kliūtis, kaip sėkmingai pasirinks kelio pusę. Ypač pravers asteroidų žiedo lenktynėse ar kreivose trasose

Erdvėlaiviai

Tai transporto priemonės, kuriomis lenktyniaus jūsų vairuotojai. Jie taip pat bus naudojami treniruotėse. Kiekvienas erdvėlaivis turės šiuos parametrus: greitis, manevringumas, akceleracija, stabdymas, stabilumas.

Treniravimas

Treniravimui būtina turėti lenktynininką, jam priskirtą erdvėlaivį, resursų, bei laiko.
Laikas gaunamas taip: praėjus tikrai minutei jūsų lenktynininkams priskiriama viena treniravimo minutė. Tačiau šių minučių negalite sukaupti daugiau kaip para (60*24=1440).
Kiekvienai minutei reikia 1000 pinigų ir 50 naftos (taip pat ir lenktyniaujant) Su galingesniu erdvėlaivių treniruojant, vairuotojo įgūdžiai kylą greičiau. Treniravimo formulė:
Greitis=erdvėlaivio_greitis/60*laikas;
Manevras=erdvėlaivio_manevras/60*laikas;

Greitis ir manevras pridedamas prie esančių reikšmių. Taip gauname taškus, kuriuos paskaičiavus pagal tam tikrą formulę gaunam tikrąjį greitį ir manevrą